kosik
 
  PAULY RADÍ..

10.06.2008

Pauly předává informaci další generaci tunelářů a vysvětluje, proč se z něj stal asociál.


21 let, Indiana, USA, vegan
   
Uši začal roztahovat, když mu bylo 11 let. V 18ti si nechal pokérovat obličej. Modifikace podstupuje, protože cejtí, že  vypadá jinak, než by měl a jejich prostřednictvím realizuje    sám sebe. Naplňujou ho, nachází v nich uspokojení.

Na nákupy chodí v noci a nesnáší, když je jeho nos středem přílišnýho zájmu.

Modifikace: uši 95 mm, nostrily16 mm, septum 11.5 mm, obličejový implantáty, mikrodermály, split jazyka, částečný odstranění bradavky, modifikace genitálií, skarifikace, tetování,...

Jediná věc, který lituje, je způsob, kterym roztahoval uši zkraje. Dnes teprve ví, jak na ně.

Pauly Unstoppable.
 
"Uši roztahuju a stahuju střídavě nějakejch 11 let, takže jsem za tu dobu posbíral slušnou hromádku zkušeností. Protože se na mě obracej lidi s žádostma o rady,  usoudil jsem, že by nebylo od věci sepsat pár triků. Jestli se ti podaří rozprasit si uši i po přečtení tohohle návodu, tak seš u mě amatér a litovat tě fakt nebudu.

Teď ti sdělim největší tajemství. Zárukou úspěšnýho roztahování je trpělivost - čím víc času tomu dáš, tím lepšího výsledku dosáhneš.

Není to o závodění. Měl bys dodržovat zhruba měsíční rozestup mezi jednotlivejma fázema roztahování. Body za rychlost ti v tomhle případě vážně nikdo dávat nebude. Jestli chceš bejt hustej, tak si třeba bodni hrábě do ruky a choď s nima. Budeš zajímavější.

Osobně si myslim, že jsou ideálním rozmezím mezi posunem na další velikost 2 měsíce.

Co se týče samotnejch velikostí, tak se řiď radou "čím menší posun, tím líp" a nikdy neroztahuj o víc než 1 mm. Je mi ukradený, jestli to tvůj kámoš dává pokaždý o víc, aniž by se mu cokoliv stalo. Ty nejseš on a nechceš bejt on, ty seš ty a o tom to je.

Nepoužívej velký roztahováky, protože ty tě budou akorát nutit k tomu, abys roztahoval a roztahoval a přivodil si tak natržení ucha, nebo blow out dirky (vytlačení vnitřní tkáně na povrch, pozn. TUNNELS.CZ). Nad 10 mm je nepoužívej vůbec. Jedinej, komu se daj svěřit do ruky, je zkušenej piercer.

Roztahováním totiž odděluješ kolagenový buňky od sebe a tělu trvá cca měsíc, než dotvoří nový, který vytvořej most mezi původníma oddělenejma. Pokud budeš pokračovat v roztahování dřív než za měsíc, vzniknou slepý místa, který ztrácej schopnost další reprodukce.

Nikdy nepoužívej k roztahování silikon ani zátěž (tj. metodu prověšování, pozn. TUNNELS.CZ). Nejsou tomu uzpůsobený a akorát tím zvýšíš pravděpodobnost prasknutí nebo ztenčení tkáně a jejího následnýho odumření.

Nejjednodušší způsob jak roztahovat, je koupit si tenkou pásku. Ideálně bondage (v ČR dostupná jen v online sexshopech, pozn. TUNNELS.CZ) nebo teflonovou (podstatně levnější varianta) a začít obmotávat šperk, kterej v dírce nosíš. Tím postupně průměr zvětšíš.

S odstupem několika dnů šperk obmotej max. 2x dokola.Nikdy nepoužívej pásku určenou k elektrikařině (viz obr. vlevo), medicíně (viz bílá páska na spodním obrázku), ani žádnou jinou, která má drsnej povrch nebo ostrý hrany. Je mi fuk, jestli jsi to úspěšně zkoušel v minulosti. Pokud ti ucho rupne tentokrát, běž se vybrečet za maminkou.

Lidi se mě ptaj, jak to dělám, že mi spodní lalůčky zůstávaj pořád relativně silný. Jsem připravenej poodhalit roušku svýho osobního tajemství, je to jednoduchý. Tady máš pár užitečnejch triků:
                                                                                                                                   


1. Jestli nosíš v uchu 12 mm a víc, před spaním náušnici vyndavej. Ucho si v noci odpočine a prokrví se. Pokud se ti přes noc díra stáhne, měj po ruce o něco menší plug, kterej na pár minut nasaď. Tim ti tkáň povolí a nebudeš tam muset násilím rvát svůj stávající.

2. Denně ucho masíruj jojobovým olejem, nebo olejem s vitamínem E. Jestli nemáš ani jedno po ruce, můžeš použít kvalitní olivovej olej. Ideální je masírovat ucho dvakrát denně - ráno před nasazením šperku a večer těsně po jeho vyndání.
                             

3. Opakovaně stahuj a roztahuj. Ano, říkám stahuj, funguje to. Lalůček ti tak zůstane silnej. Při roztahování se tvoří novej kolagen, takže se ti ho v součtu při opakovanym roztahování vytvoří mnohem víc, což se projeví v nárůstu nový tkáně.

POZOR! Pokud dojde k blow-outu (vytlačení vnitřní tkáně na povrch, pozn. TUNNELS.CZ), ucho si natrhneš, začne tě bolet, nebo krvácet, okamžitě šperk vyndej. Rád ti zopakuju, že nejsi Schumacher. Je to tvoje tělo, tvoje uši a musej ti sloužit až do konce života. Jakmile si ucho rozprasíš, měl by ses o něj postarat hned.

Jestli roztahuješ a dost tě to bolí, pak je někde něco špatně.
Když ti dírka krvácí, opět je někde něco špatně. Nikdy v roztahování nepokračuj, vyčkej tejden a teprve pak tomu dej  další pokus.

Na uších fakt nešetři, investice se vyplatí. Nemá cenu cpát do ucha něco, co tam nepatří. Jestli nemáš prachy na nákup adekvátního vybavení, počkej než něco našetříš. Zajímej se o původ zboží, na pultech jsou k dostání neuvěřitelný sračky. Kvalitní šperk je zárukou spokojenosti. Spokojenej budeš jak ty, tak tvoje ucho.

Ve fázi roztahování se vyvaruj dřevu, kosti, silikonu i akrylátu. Do zahojenejch děr jsou v pohodě, ale do čerstvejch fakt ne."

Zdroje:
http://paulyunstoppable.wordpress.com/information/
http://www.bmezine.com/news/roo/20061126.html


Překlad: Šárka, TUNNELS.CZ
Veškerý materiály byly použity se souhlasem Paula.

Zpět na seznam článků
Zpět na titulní stránku