kosik
 
 

Nejsi přihlášenej/přihlášená, ale pro úspěšnej nákup to nepotřebuješ.

Máš-li o nějakej kousek zájem, nabízej se ti v podstatě čtyři způsoby, jak ho zakoupit:

1/ NA WEBU


TUNNELS_nákup
Detaily jednotlivejch produktů si prohlídneš kliknutím na obrázek, nebo na ikonku nákupního vozejčku. V nabídce si navolíš velikost a počet kusů. Nemělo by se stát, že si něco objednáš a my ti pošlem zamítavej mejl. To co vidíš na webu, by mělo bejt i na skladě. Pokud budeš chtít objednat víc kusů než kolik je k dispozici, v košíku se ti objeví maximální počet, kterej je na skladě.

Jakmile objednávku odešleš, zboží ti zabalíme a následující den odešleme. V případě, že to padne na víkend, balíček pošleme v pondělí.

Potvrzující mejly už nerozesíláme. Stav objednávky uvidíš, jakmile se zaregistruješ a přihlásíš.

Poště doručení trvá 1-2 dny. Balný máš zadara, poštovný platíme s tebou napůl. Posíláme i na Slovensko.

TUNNELS_registrace
Máš volný pole působnosti, registrace není povinná. Pokud nějaký to info o sobě vyplníš a vytvoříš si vlastní profil, získáš několik výhod.

  • můžeš si zvolit zasílání měsíčního newsletteru o novejch produktech
  • při přihlášení uvidíš historii svejch objednávek a stav tvojí aktuální objednávky
  • přesáhne-li hodnota tvejch objednávek v součtu 2000,- Kč, získáváš na každou další automaticky slevu 10%. Tohle VIP členství ti ale můžem sebrat, pokud si nebudeš vyzvedávat zásilky, apod.
  • nemusíš při každym nákupu vypisovat kontaktní údaje
Registrace je potvrzovaná emailem.

Konec hlášení. Pokud natrefíš na nějakej problém, ozvi se nám na mejl. Odpovídáme každej den. Přejem příjemnej pobyt na našem webu. Forma není konečná, máme velký plány :].

2/ OSOBNĚ v obchodech INTERZONE a TWILIGHTZONE

Tam si ho můžete prohlédnout a zakoupit na místě. Bohužel však nemůžeme zaručit úplnost sortimentu.

3/ OSOBNĚ v salonu HELL

V Holešovicích se tě ujmou zkušení týpci a rádi tě i na místě propíchnou nebo pokérujou. Úplnost sortimentu nezaručujeme.

4/ OSOBNĚ po předchozí emailové domluvě

Naše zboží má původ v Kanadě a veškerý sortiment je limitován. Od každého druhu nabízíme jen pár kousků, aby se snížila pravděpodobnost, že se stejným tunelem potkáš během jednoho dne pět lidí.

Ačkoliv se snažíme stránky aktualizovat co nejčastěji, může se stát, že se některé zboží vyprodá v mezičase. Proto vyčkej na potvrzení svojí objednávky. V případě jakejchkoliv dotazů nás neváhej kontaktovat.